Julgåva till Equmenia
22854
post-template-default,single,single-post,postid-22854,single-format-standard,stockholm-core-1.1,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Julgåva till Equmenia

I ett försök att digitalisera vår årliga julmarknad satsade vi på en livesänd uppesittarkväll istället. Tyvärr har vi insett att i samband med de nya restriktionerna kan vi inte genomföra den som önskat och behöver därför ställa in. Alla vi som har varit involverade i detta tycker det är mycket tråkigt men vi tror att julen kommer bli bra trots att den i år inte inleds med vår fantastiska julmarknad.

Julmarknaden är en stor inkomstkälla för vår förening. Om du ändå vill bidra ekonomiskt till vår barn- och ungdomsverksamhet så får du gärna skänka en gåva. Vårt swishnummer är 1231579705.